در شلوغی شبکه های اجتماعی، متفاوت باشید

در شلوغی شبکه های اجتماعی، متفاوت باشید
  • ۱۳۹۴/۱۰/۱۴ ساعت ۹:۳۹
  • مدیر وب سایت
  • 1003 بازدید

در گذشته شاید هیچ گاه فکر نمیکردیم که روزانه صدها پیام به دست ما برسد و آنها را نخوانیم و یا حتی نخوانده پاک کنیم. همان زمانی که هر فرد تعداد انگشت شماری پیام دریافت میکرد و با هر بار به صدا درآمدن تلفن همراهمان، از جای خود مشتاقانه به سمت آن میرفتیم که زودتر بفهمیم چه کسی و از کجا برایمان پیامی فرستاده است. شاید نسل پیام های انگشت شمار و محدود که بسیار برایمان جالب بود تمام شده است ولی این را میدانیم که پیام های چند صدتایی، متنوع و رنگارنگ که پر از عکس و فیلم و صدا در شبکه های اجتماعی هستند هم نفس های آخرشان را میکشند و یا حداقل بسیار برایمان عادی شده اند و از کنارشان بی تفاوت میگذریم. طوریکه حتی شاید آنقدری حوصله مان از زیادی آنها سر رفته باشد که مطالب مفید و مورد نیاز خود را هم در بین این پیام های انبوه نمیبینیم واز روی آنها رد میشویم و حتی زنگ هشدار آنها را هم قطع کرده ایم که بیخود با صدایشان ما را به سمت تلفن همراهمان نکشانند.

این که بشر دائما در حال امتحان کردن روش های نوین و به روز است، امری بی بدیل و انکار ناپذیر می باشد. اما به راستی آیا به این فکر کرده اید که گاهی وقوع یک اتفاق جالب گذشته که جایش رابه شلوغی امروز داده است در زمان حال چقدر میتواند توجه بر انگیز باشد؟

در همین لحظه که شما مشغول خواندن این مطلب هستید شاید انتظار رسیدن صدها پیام در تلگرام،واتس اپ و ... را دارید ولی اگر یک پیام کوتاه یا به قول خودمان همان SMS رادریافت کنید کمی بیشتر غافلگیر میشوید.

همیشه در یک کسب و کار به دنبال تفاوت باشید. چرا که در یک صفحه سیاه، تنها یک نقطه سفید دیده میشود که این نقطه سفید بودن همان تمایز شما در نحوه اطلاع رسانی و تبلیغات شماست و باعث دیده شدن شما در میان هزاران تبلیغ مشابه که همگی در یک فضا رد و بدل میشوند، میگردد.

شاید زمان آن است که به روشی که قبلا ما را به سمت تلفن همراهمان میکشاند یعنی ارسال پیام کوتاه سری بزنیم.

در این شلوغی شبکه های اجتماعی از این غافلگیری استفاده کنید.

 

منبع: dpaco.net

 

ص.پ/108

نظر خوانندگان این مطلب
  1. ۱۳۹۵/۳/۸ ساعت ۱۰:۳۷

    آره. واقعا ایده جالبیه تو این روزا که از تکنولوژی جدیدو پیشرفته حوصله مون سر رفته شاید تکنولوژی قدیم حالمونو بهتر کنه

نظر شما در خصوص این مطلب چیست؟