ربات تلگرام دیپاکو

ربات تلگرام دیپاکو
  • ۱۳۹۵/۴/۲۷ ساعت ۸:۵۷
  • مدیر وب سایت
  • 1292 بازدید

بسیاری از مشترکین سامانه های پیام کوتاه و افرادی که قصد ارسال پیام کوتاه دارند، نمی دانند شماره همراهی که می خواهند از طریق اپراتورهای پیام کوتاه (1000، 2000، 3000 و...)  به آن ارسال داشته باشند، خط خود را برای دریافت پیام مسدود کرده اند یا خیر و یا حتی این مساله را ممکن است در مورد شماره خودشان هم به خاطر نیاورند. گاهی نیز پیام مورد نظر خود را از اپراتوهای ذکر شده دریافت نکرده اند و جویای علت آن هستند. قبل از بررسی هر گونه مشکل در ارسال پیام کوتاه، شما بایستی مسدود بودن یا عدم آن را درمورد شماره همراه مورد نظر بررسی کرده و از آن اطمینان حاصل کنید. شرکت دیپاکو برای حل کردن این مساله، دو راه حل  را در نظر گرفته است که شما می توانید بر اساس دسترسی خود، از هر یک از آنها استفاده نمایید.

راه حل اول به عنوان یک امکان در گزینه ی ابزار،  موجود در منوی سمت راست  پنل پیام کوتاه دیپاکو تحت عنوان " تست شماره مسدود " در نظر گرفته شده است و افرادی که سامانه پیام کوتاه شرکت دیپاکو را داشته و به آن دسترسی دارند میتوانند از طریق پنل خود این مساله را بررسی نموده و از آن اطمینان حاصل نمایند.

راه حل دوم که به تازگی به مرحله اجرا و بهره برداری رسیده است، ربات تست مسدود بودن شماره موبایل است.همگی ما در حال حاضر بخش عمده ای از مراودات روزمره خود را در شبکه اجتماعی تلگرام انجام میدهیم و به آسانی به آن دسترسی داریم. این ربات که در بستر شبکه اجتماعی تلگرام مورد استفاده قرار میگیرد راه کاری بسیار ساده و کاربردی دارد. قبل از توضیح بیشتر لازم است توضیحاتی در خصوص ربات های موجود در تلگرام ارائه دهیم.

ربات تلگرام نوعی حساب کاربری است که برای ارسال و دریافت پیام به صورت خودکار در بستر تلگرام طراحی شده است. که این پرسش و پاسخ میتواند در غالب یک گروه و یا یک مکالمه شخصی صورت پذیرد. این ربات ها در خصوص موضوعات گوناگون طراحی شده اند. کلیه ربات های تلگرام  دارای پسوند bot بوده و آخرین زمان آنلاین بودن، همچون سایر افراد کاربر در این شبکه اجتماعی ندارند. حافظه ی ذخیره پیام در آنها کم بوده و پس از مدتی پیام های قدیمی تر در مکالمه با آنها حذف میشود. هیچ گاه شروع کننده مکالمه نیستند و همیشه پاسخگوی موارد درخواستی شما می باشند. کاربردهای زیادی این ربات ها میتوانند داشته باشند که همگی به خلاقیت شما و الگوریتم هایی که برای آن تعریف می کنید بستگی دارد. ارتباط با وب سرویس ها از جمله کارایی های آن است که در این جا، مورد استفاده قرار گرفته است.

شبکه اجتماعی تلگرام، شبکه ای باز است که کارهای زیادی می توان در آن انجام داد و همین باز بودن آن می تواند گاهی مشکل ساز باشد اما این بدان معنی نیست که به گفته بعضی از افراد و شایعه سازی آنها، ربات ها بتوانند عکس های موجود در گالری شما ، یا پیغام های شخصی تان را برداند و یا به حساب های کاربری شما دسترسی داشته باشند و فقط می توانند پیام های سیستمی همچون ورود و خروج شما از ربات و پیام هایی که با علامت / و اختصاصا برای این ربات ارسال میشوند را ببینند. به عبارتی تنها خطری که می توانند ربات ها داشته باشند این است که پس از مدتی دیگر فعال نبوده و شما را اسپم کنند که البته این خطری به حساب نمی آید.

با توجه به توضیحات فوق، با اطمینان خاطر کامل می توانید از ربات تست شماره مسدود در تلگرام، از طریق آدرس IsBlockBot@ مشکل عدم اطلاع از مسدود بودن شماره همراه مورد نظر خود را حل نمایید.

لازم به ذکر است که پس از وارد شدن به این ربات و انتخاب گزینه شروع مجدد، دستور العمل آن را دریافت می نمایید که در آن توضیحات کامل در این خصوص و روش کار آن قید شده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید و در کوتاه ترین زمان ممکن از مسدود بودن هر شماره موبایلی که مد نظر دارید اطمینان حاصل کنید:

IsBlockBot@   یا  Telegram.me/IsBlockBot

 

منبع: dpaco.net

 

ص.پ / 117

 

 

نظر شما در خصوص این مطلب چیست؟