5کاری که مدیران موفق جهان اول صبح انجام میدهند

5کاری که مدیران موفق جهان اول صبح انجام میدهند
  • ۱۳۹۴/۵/۲۴ ساعت ۸:۳۴
  • مدیر وب سایت
  • 1530 بازدید

اگر شما هم در اول صبح این کارها را انجام دهید شکی نیست که مدیر موفق خود خواهید بود:

1.ورزش کنید

2.نقشه روزتان را رسم کنید

3.صبحانه سالم بخورید

4.تجسم کنید

5.قورباغه را قورت دهید

 

1.ورزش کنید

ورزش کردن قبل از کار در ابتدای صبح انرژی بیشتری به شما برای کار کردن میدهد.حالا میخواهد یک تمرین یوگا اول صبح باشد یا رفتن به یک باشگاه بدنسازی یا حتی یک پیاده روی و دویدن ساده.حتی اگر دوست ندارید یک ساعت برای ورزش کردن صبح ها زودتر بیدار شوید کافیست 15 دقیقه زودتر بیدار شوید و کمی حرکات کششی انجام دهید.این کار بدنتان را برای فعالیتهای روز نرم تر و چابک تر میکند.

 

2.نقشه روزتان را رسم کنید

سعی کنید از حداکثر ظرفیت روزتان استفاده کنید.بدانید که امروز قرار است چه کارهایی را انجام دهید.زمانی که سحر خیر باشید از همان اول صبح میدانید چه هدفهایی دارید و زمانتان را از دست نمیدهید.حتما پس از ارتباط با مشتری های منفی یا ملاقات های چالش زا برای آرامش فکری تان وقت بگذارید که این میتواند حتی با یک قدم زدن ساده و چند نفس عمیق ایجاد شود و به افکار شما آرامش ببخشد.

 

3.صبحانه سالم بخورید

این کار که با نوشیدن یک لیوان چایی و یک معده خالی از خانه خارج شوید بسیار اشتباه است.باید باکتان را از سوخت پر کنید و با نهایت انرژی وارد شوید.خوردن صبحانه اول صبح  نه تنها باعث سلامت جسم و روحتان و ایجاد تمرکز بیشترمیشود بلکه حتی به زندگی اجتماعیتان کمک کرده و باعث میشود چند دقیقه بیشتر در کنار خانوادتان باشید.

 

 4.تجسم کنید

این روزها درباره ی سلامت جسمانیمان بیش از حد صحبت میکنیم و بعضی اوقات سلامت فکریمان را نادیده میگیریم.صبح ها بهترین زمان برای فکر کردن و تجسم است.صبح ها 10 دقیقه وقت بگذارید و کل روزتان و موفقیتهایتان و آرزوهایتان را تجسم کنید و به آنها فکر کنید.حتی 1 دقیقه فکر کردن هم میتواند کل روحتان را برای یک روز کاری شارژ کند.

 

5.قورباغه را قورت دهید

همه ما یک کار سخت در طول روزمان داریم که دلمان نمیخواهد سراغ آن برویم و انجامش دهیم.این کار مانند قورت دادن قورباغه است.این کار تمام حواستان را به خودش جلب میکند و نگرانش هستید.به شما پیشنهاد میکنیم بدترین کار روزتان را همان ابتدای روز انجام دهید.چرا که ابتدای روز انرژی بیشتری برای انجام و مواجهه با آن دارید و با انجام آن خیالتان  آسوده میشود و یک نفس راحت می کشید.پس اول صبح قورباغه را قورت دهید.

 

منبع:مجله تصویری لاپلاس

ص.پ/47

نظر خوانندگان این مطلب
  1. ۱۳۹۴/۵/۲۴ ساعت ۱۱:۳۵

    به نظر من تمام این مطالب مفید است فقط جای دونکته برای موفقیت خالی است واین مطلب 1- یک مدیر باید تنوع در برنامه ریزی های روزانه اش داشته باشد 2- مابین کارهای روزانه مطالعه را فراموش نکند. باتشکر

  1. ۱۳۹۷/۶/۱۶ ساعت ۹:۱۲

    هر چی خانوم پاکدامنیان گفتند صحیح هست

نظر شما در خصوص این مطلب چیست؟